Léčení energií Reiki

Máte-li 3 minuty, podívejte se na video, kde uvidíte praktickou ukázku.

Co je Reiki?

Reiki je slovo japonského původu a znamená “univerzální životní energie“. Člověk, který léčí pomocí Reiki, se stává jakýmsi kanálem této vesmírné energie.

Jak léčím pomocí energie Reiki?

  1. Osobně:  Přikládáním rukou do aury klienta – cca. 15-20 cm nad tělo na určená místa (není nutné se  dotýkat). Léčení má několik kroků – otevření aury, léčení, harmonizace čaker, uzavření aury. Celý proces trvá cca. 30 – 45 min.  Léčením lze působit na fyzické i psychické problémy klienta. Energie Reiki si sama najde v těle místo, které je třeba zaléčit. Energií Reiki lze také čistit místnosti od negativních energií. Při léčení používám různé léčebné doplňky jako čakrové kameny, tibetskou mísu, orlí pero, dordži, esenciální oleje apod. Po dohodě s klientem po ukončení léčení nabízím možnost  namalovat Hennou léčivý symbol na místo, které je třeba zaléčit. Léčení má vždy individální průběh.
  2. Na dálku: Používáním speciálních symbolů lze klienta léčit bez jeho přítomnosti. K tomu je třeba znát jméno klienta, který chce být léčen.  Klient může o léčení požádat např. telefonicky.  Léčení může být směrované i do budoucna (např. na důležitý den pro klienta – zkouška, operace, pracovní pohovor, atd.), ale i do minulosti. Klient musí s léčením vždy souhlasit – nelze např. léčit manželku, když o léčení požádal manžel – je třeba mít její souhlas. U dětí stačí souhlas rodičů.

K léčení používám vykuřovadlo bílou šalvěj, tibetskou mísu, orlí pero a dordži. Léčení má vždy individuální průběh  a výše uvedné pomůcky používám podle toho, jak je v daný okamžik potřeba.

Na léčení  energií Reiki se můžete objednat viz. Kontakty.

Odkazy na související články:  Životadárná energie REIKI